Konferencijos

Akmenių dvaro sodyboje siūlome rengti konferencijas, seminarus, prezentacijas, pristatymus, įmonių vakarėlius bei mokymus. Šiems poreikiams pritaikytos patalpos su demonstracine įranga bei galimybe naudotis internetu. Pertraukėlėms gali būti pasiūlyta kava (yra pilnai įrengta virtuvė), o pietums – profesionalių virėjų patiekalai, užsakomi pagal individualius pageidavimus.

Yra galimybė dirbti pasiskirsčius darbo grupėmis atskirose patalpose. Biblioteka savo aplinka itin tinkama išvykstamiesiems posėdžiams ir pasitarimams.

Dienos renginiuose gali būti aptarnaujama iki 80 žmonių. Su pilnais patogumais įrengtuose miegamuosiuose kambariuose gali apsistoti 30 ir daugiau žmonių.

Yra didelis kiemas, todėl šiltu metų laiku pageidaujamus renginius galima rengti gryname ore „akmenų klasėje“ arba stilingoje pavėsinėje.

Automobilių stovėjimo aikštelė skirta daugiau nei 40 automobilių saugojimui.

Po įtemptos darbo dienos siūlome atsipalaiduoti ir pasimėgauti įvairiomis pramogomis – žaidžiant biliardą, lauko ar stalo žaidimus, kaitinantis pirtyje, maudantis tvenkinyje ar kubile, šaudant į taikinius, važinėjant senovišku džipu – “viliuku” arba senovišku motociklu, skaitant ar tiesiog mėgaujantis poilsiu gamtoje.

Nutorauka